This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Saturday 24 February 2018:
Mr. Sixty Saturday 24 February 2018

Sat 24 Feb 2018, 22:30 - Sala Mirinda, Mataró

Sunday 25 February 2018:
XICS'N'ROLL Descobreix a Queen amb MOMO | Sala Clap Sunday 25 February 2018

Sun 25 Feb 2018, 12:00 - Sala Clap, Mataró
MATARO
des de 8,00 E Comprar XICS'N'ROLL Descobreix a Queen amb MOMO | Sala Clap
25 de febr
... . 2018 | 12:00 h
a SALA CLAP ( MATARO )
des de 8,00 E Comprar

Friday 9 March 2018:
Mishima Friday 9 March 2018

Fri 9 Mar 2018, 22:00 - Sala Clap, Mataró
Mishima 09 de març 2018 | 22:00 h
a SALA CLAP MATARO
12,00 E Comprar Mishima
09 de
... març 2018 | 22:00 h
a SALA CLAP ( MATARO )
12,00 E Comprar

Thursday 15 March 2018:
Jam Session amb Jordi Nogueras Thursday 15 March 2018

Thu 15 Mar 2018, 21:30 - Sala Clap, Mataró
Jam Session amb Jordi Nogueras 15 de març 2018 | 21:30 h
a SALA CLAP MATARO
12,00 E
... Comprar Jam Session amb Jordi Nogueras
15 de març 2018 | 21:30 h
a SALA CLAP ( MATARO )
12

Friday 16 March 2018:
The Reverend Shawn Amos Friday 16 March 2018

Fri 16 Mar 2018, 22:00 - Sala Clap, Mataró
The Reverend Shawn Amos 16 de març 2018 | 22:00 h
a SALA CLAP MATARO
12,00 E Comprar The
... Reverend Shawn Amos BLACK MUSIC FESTIVAL 2018
16 de març 2018 | 22:00 h
a SALA CLAP ( MATARO )

Friday 23 March 2018:
ELS AMICS DE LES ARTS + Ju Friday 23 March 2018

Fri 23 Mar 2018, 21:00 - Sala Clap, Mataró
ELS AMICS DE LES ARTS + Ju 23 de març 2018 | 21:00 h
a SALA CLAP MATARO
Comprar ELS AMICS
... DE LES ARTS + Ju
23 de març 2018 | 21:00 h
a SALA CLAP ( MATARO )
Comprar

Friday 6 April 2018:
Joan Miquel Oliver Friday 6 April 2018

Fri 6 Apr 2018, 22:00 - Sala Clap, Mataró
Joan Miquel Oliver 06 d’abr. 2018 | 22:00 h
a SALA CLAP MATARO
12,00 E Comprar Joan
... Miquel Oliver
06 d’abr. 2018 | 22:00 h
a SALA CLAP ( MATARO )
12,00 E Comprar

Saturday 14 April 2018:
CHE SUDAKA + Pachawa Sound Saturday 14 April 2018

Sat 14 Apr 2018, 21:00 - Sala Clap, Mataró
CHE SUDAKA + Pachawa Sound 14 d’abr. 2018 | 21:00 h
a SALA CLAP MATARO
Comprar CHE SUDAKA
... + Pachawa Sound
14 d’abr. 2018 | 21:00 h
a SALA CLAP ( MATARO )
Comprar

Friday 20 April 2018:
ÒSCAR TORRES + CARLITOS MIÑARRO Friday 20 April 2018

Fri 20 Apr 2018, 21:00 - Sala Clap, Mataró
ÒSCAR TORRES + CARLITOS MIÑARRO 20 d’abr. 2018 | 21:00 h
a SALA CLAP MATARO
6,00 E
... Comprar ÒSCAR TORRES + CARLITOS MIÑARRO
20 d’abr. 2018 | 21:00 h
a SALA CLAP ( MATARO )
6

Saturday 28 April 2018:
Shirley Davis and the Silverbacks Saturday 28 April 2018

Sat 28 Apr 2018, 22:00 - Sala Clap, Mataró
Shirley Davis and the Silverbacks 28 d’abr. 2018 | 22:00 h
a SALA CLAP MATARO
12,00 E
... Comprar Shirley Davis and the Silverbacks
28 d’abr. 2018 | 22:00 h
a SALA CLAP ( MATARO )
12



Sorted by: 



  • more »