This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Friday 25 May 2018:
Buenas intenciones Friday 25 May 2018

Fri 25 May 2018, 22:30 - La Sonora de Gràcia, Barcelona
L'alegria i el ritme de la rumba i els tangos, la passió i sensibilitat de les coples i els boleros

Thursday 24 and Friday 25 May 2018:

Saturday 26 May 2018:

Saturday 2 June 2018:
Junco Saturday 2 June 2018

Sat 2 Jun 2018, 20:30 - Sala Apolo, Barcelona
rei  dela  rumba romàntica, la llegendària veu gitana de la balada.
Entrada anticipada: 20E

Saturday 9 June 2018:
d e s e i s a o c h o Saturday 9 June 2018

Sat 9 Jun 2018, 23:45 - El Paraigua, Barcelona
music, #rumba de barcelona.
d e s e i s a o c h o representan el sonido de la nueva Rumba-Fusión
... Latin Rumba d e s e i s a o c h o en los Sótanos de El Paraigua
#Concierto de #rumba fusión, #latin... . Una banda que marca tendencia con personalidad propia en código de rumba universal, temas cargados de... y flamenco en clave de rumba. ¡Una fiesta total!
Deseisaocho la banda D6A8 :
Miguel

From Thursday 7 June to Sunday 17 June 2018:
We love Queen From Thursday 7 June to Sunday 17 June 2018

Teatre Coliseum, Barcelona
de rock més espectaculars del segle XX , un concert enèrgic, amb músics en directe.
Guiats pel
... Yllana, on la seva relació amb els espectacles musicals els ve des de lluny, 'Hoy No Me Puedo Levantarr... ', 'The Hole', 'Mayumaná y Rumba', espectaculo de Estopa, i molts més, ara ens presenten en el Teatre

Tuesday 26 June 2018:
Ringo Starr en Guitar Bcn 2018 Tuesday 26 June 2018

Tue 26 Jun 2018, 22:00 - Palau Sant Jordi, Barcelona
Barcelona.
El Guitar Bcn 2018 ya es una realidad y presenta una programación estelar que se perfila
... conciertos para todos, desde el preciosismo de Rosalia & Raül Refree y Maria Arnal i Marcel Bagés a la rumba

Monday 8 October 2018:
Miguel Campello  Monday 8 October 2018

Mon 8 Oct 2018, 20:00 - Sala Apolo, Barcelona
mestissatge, flamenc, rock, fusió, rumba, jazz, però sempre amb el seu propi segell d'identitat.
Entrada

Saturday 29 December 2018:



Sorted by: 



  • more »