This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Tuesday 3 July 2018:
ANNA URPINA I DANI ESPASA Tuesday 3 July 2018

Tue 3 Jul 2018, 20:00 - Atlàntida de Vic, Vic
i Joventuts Musicals de Catalunya (estrena absoluta).
Una proposta de l’Escola Superior de
... guanyar 2 abonaments per al cicle Grans Concerts 2018. Respon el qüestionari aquí .
Durada: a

Friday 6 July 2018:
La primera de Mahler Friday 6 July 2018

Fri 6 Jul 2018, 20:30 - Atlàntida de Vic, Vic

Per primera vegada, les dues formacions de la JONC interpreten conjuntament una obra imprescindible, la Simfonia núm. 1 de Gustav Mahler, sota la direcció de Manel Valdivieso.
Jove Orquestra Nacional de Catalunya
Jove Orquestra Nacional de Catalunya Alevins
Manel Valdivieso, director
A les 19.30 h xerrada divulgativa entorn del concert a càrrec d'Albert Gumí, professor de clar...

Tuesday 10 July 2018:
Taller: A la recerca de Mozart (de 10 a 12 anys) Tuesday 10 July 2018

Tue 10 Jul 2018, 17:30 - Atlàntida de Vic, Vic
obres mestres en gèneres musicals ben diversos i que, al mateix temps, va viure les seves pròpies
... vosaltres mateixos les respostes? Esteu a punt per resoldre tot d’enigmes a l’entorn d’aquest músic... de Mozart, un músic que no us deixarà indiferents!
PER INSCRIURE'T AL TALLER CLICA AQUÍ

Thursday 12 July 2018:
Beethoven amb el Quartet Gerhard Thursday 12 July 2018

Thu 12 Jul 2018, 20:30 - Atlàntida de Vic, Vic
Quartet de Vic i estaran encapçalats per una de les formacions de més prestigi internacional: el Quartet

Friday 13 July 2018:
Beethoven amb el Quartet Casals Friday 13 July 2018

Fri 13 Jul 2018, 20:30 - Atlàntida de Vic, Vic
edició de l’Acadèmia Internacional de Quartet de Vic i estaran encapçalats per una de les formacions de



Sorted by: 


Related searches to Live music in Vic, july 2018:  

live music vic

  

live music

  

going out vic

  

going out

  

theatres vic

  

  • more »