This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Saturday 2 June 2018:
PRISONERS + KILLING MACHINE Saturday 2 June 2018

Sat 2 Jun 2018, 19:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra PRISONERS + KILLING MACHINE Dissabte, 2 de juny de 2018 | 19:30 h.

Saturday 9 June 2018:
SONS OF AGUIRRE & SCILA + SUU Saturday 9 June 2018

Sat 9 Jun 2018, 21:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra SONS OF AGUIRRE & SCILA + SUU Dissabte, 9 de juny de 2018 | 21:00 h

Sunday 10 June 2018:
DISCCONCERT 10 JUNY 2018: LA KARAOKE BAND Sunday 10 June 2018

Sun 10 Jun 2018, 17:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra DISCCONCERT 10 JUNY 2018: LA KARAOKE BAND Discconcerts
Diumenge
... , 10 de juny de 2018 | 17:00 h.
FESTA HAWAÏANA / LA KARAOKE BAND + Dj. KaraJaula
***** Amb... tres cantants.

Animeu- vos a cantar !!
DISCCONCERTS!!!
CASA DE LA MÚSICA L'HOSPITALET... 2017/2018
Us animem a gaudir i participar de l’espai que ens ofereix el Discconcert. Entre tots i

Friday 15 June 2018:
LOS DELTONOS + SCHIZOPHRENIC SPACERS Friday 15 June 2018

Fri 15 Jun 2018, 20:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra LOS DELTONOS + SCHIZOPHRENIC SPACERS Divendres, 15 de juny de 2018
SÓNAR 2018 . Divendres Nit Friday 15 June 2018

Fri 15 Jun 2018, 21:00 - Fira Barcelona Gran Vía, Hospitalet de Llobregat
Sónar 2018. Music, Creativity & Technology. 14.15.16 Juny
*EXHAURIDES entrades amb descompte
... .
Sónar 2018 celebra el seu 25è aniversari del 14 al 16 de juny a Barcelona amb una programació... la seva imponent trajectòria en solitari. A més, Sónar 2018 comptarà amb els impactants dj sets de... Black Coffee, entre moltes altres. Sónar 2018 també estrenarà les noves propostes en directe de cinc

Saturday 16 June 2018:
SÓNAR 2018 . Dissabte Nit Saturday 16 June 2018

Sat 16 Jun 2018, 21:00 - Fira Barcelona Gran Vía, Hospitalet de Llobregat
Sónar 2018. Music, Creativity & Technology. 14.15.16 Juny
*IMPORTANT: Llegeix a sota les
... condicions per comprar les teves entrades amb descompte.
Sónar 2018 celebra el seu 25è aniversari del 14... , Sónar 2018 comptarà amb els impactants dj sets de Diplo i Laurent Garnier, tots dos artistes actuaran a... Modeselektor, Bonobo, A-Track, Helena Hauff, Ben Klock o Black Coffee, entre moltes altres. Sónar 2018 també

Thursday 21 June 2018:
Concert de Fi de Curs de l’alumnat de pop rock Thursday 21 June 2018

Thu 21 Jun 2018, 19:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra Concert de Fi de Curs de l’alumnat de pop rock Dijous, 21 de juny de
... 2018 | 19:00 h.
Rock-pop de l’Escola Municipal de Música - Centre de les Arts
Concert de fi de... curs alumnat de pop rock Escola Municipal de Música - Centre de les Arts de L’Hospitalet
Tornar

Friday 22 June 2018:
LOVE FAN FEST Friday 22 June 2018

Fri 22 Jun 2018, 16:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra LOVE FAN FEST Divendres, 22 de juny de 2018 | 16:00 h.
LOVE Fan

Saturday 23 June 2018:
LOVE FAN FEST Saturday 23 June 2018

Sat 23 Jun 2018, 17:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra LOVE FAN FEST Dissabte, 23 de juny de 2018 | 17:00 h.
LOVE Fan

Sunday 24 June 2018:
LOVE FAN FEST Sunday 24 June 2018

Sun 24 Jun 2018, 18:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra LOVE FAN FEST Diumenge, 24 de juny de 2018 | 18:00 h.
LOVE Fan



Sorted by: 



  • more »