This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Sunday 25 February 2018:
Guiem Soldevila - Festival Barnasants 2018 Sunday 25 February 2018

Sun 25 Feb 2018, 19:00 - Auditori Barradas, Hospitalet de Llobregat
'electrònica o del rock a la sensibilitat acústica.
Aquest no és tant un disc d'un cantautor com el d

Friday 2 March 2018:
Sidonie + The Crab Apples - Let´s Festival Friday 2 March 2018

Fri 2 Mar 2018, 20:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
> Formació musical de pop i rock català, format el 2010. El primer àlbum Right Here va s'estrenar el 2014

Friday 16 March 2018:
Ángel Stanich + Xarim Aresté - Let´s Festival Friday 16 March 2018

Fri 16 Mar 2018, 20:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
un compositor, cantant i músic de rock alternatiu espanyol. Autodenominat en el seu perfil d
... tres discos de rock'n'roll. Paral.lelament, en Xarim ha col.laborat amb artistes com Sanjosex, Maika

Saturday 17 March 2018:
Liliana Herrero - Festival Barnasants 18 Saturday 17 March 2018

Sat 17 Mar 2018, 20:00 - Auditori Barradas, Hospitalet de Llobregat
. Fusiona composicions folklòriques amb arranjaments de sons actuals, la majoria provinents del rock i el

Saturday 24 March 2018:
Itaca Band + Koers Saturday 24 March 2018

Sat 24 Mar 2018, 21:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
sonoritat on el Groove, New Wave, Dub, Pop i Rock es barregen amb la seva essència Reggae més pura que

From Friday 2 March to Saturday 7 April 2018:
Let´s Festival 2018 From Friday 2 March to Saturday 7 April 2018

Salamandra, Hospitalet de Llobregat
aproparà als més petits la música d'una de les bandes mítiques de la història del rock. ?
El LET´S

Sunday 11 and Sunday 6 May 2018:
Pack familiar XICS'N'ROLL a l'Hospitalet Sunday 11 and Sunday 6 May 2018

Salamandra, Hospitalet de Llobregat
Vine a descobrir, amb els més petits de casa, les formacions més importants de la història del rock
... més petits de la casa les formacions més importants de la història del rock.
Aquesta és una



Sorted by: 



  • more »