This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Wednesday 28 February 2018:
Canibal Soundsystem: Rude Teo + Dj Karlixx     Wednesday 28 February 2018

Wed 28 Feb 2018, 23:59 - Sala Apolo, Barcelona
amants del reggae i l'electrònica. Tot va començar el 2004, quan a les seves mans van caure els primers
... vinils de reggae i drum & bass. Des de llavors, porta delectant-nos amb els seus característics sets

Wednesday 7 March 2018:
Canibal Soundsystem: Benny Page + Solo Baton + Green Light Soundsystem + Fran The Breakstorm + Dj Karlixx      Wednesday 7 March 2018

Wed 7 Mar 2018, 23:59 - Sala Apolo, Barcelona
>
SOLO BANTON Després d'una llarga carrera dins de la música reggae com a productor, va començar

Friday 9 March 2018:
Fuego: RUSS -

Fri 9 Mar 2018, 01:00 - Razzmatazz, Barcelona
esfuerzo en la misma canción. Hay toques de reggae rockero, rock sureño bañado en whisky y R & B con

Wednesday 14 March 2018:
Canibal Soundsystem: Rude Teo + Dj Karlixx     Wednesday 14 March 2018

Wed 14 Mar 2018, 23:59 - Sala Apolo, Barcelona
amants del reggae i l'electrònica. Tot va començar el 2004, quan a les seves mans van caure els primers
... vinils de reggae i drum & bass. Des de llavors, porta delectant-nos amb els seus característics sets

Saturday 17 March 2018:
Trill: Low Key Moves: Swing Ting & MC Fox + Noaipre + Lowprofile Saturday 17 March 2018

Sat 17 Mar 2018, 01:00 - Razzmatazz, Barcelona
& Run, Redbull Culture Clash, Soul, pinchando de DnB a reggae, de dubstep a hiphop. Es miembro residente
... Zed Bias Madd Again, Madd Ting , que fue calificado como el álbum número 1 de reggae por Apple en 2015



Sorted by: 


Related searches to Parties reggae in Barcelona:  

parties electronica barcelona

  

things to do barcelona

  

parties poblenou

  

parties dance barcelona

  

live music

  

  • more »