This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Saturday 24 February 2018:
Mr. Sixty Saturday 24 February 2018

Sat 24 Feb 2018, 22:30 - Sala Mirinda, Mataró

Sunday 25 February 2018:
XICS'N'ROLL Descobreix a Queen amb MOMO | Sala Clap Sunday 25 February 2018

Sun 25 Feb 2018, 12:00 - Sala Clap, Mataró
Mataró Sala Clap XICS'N'ROLL Descobreix a Queen amb MOMO | Sala Clap XICS'N'ROLL
Diumenge, 25

Friday 2 March 2018:
Gospelsons & Golden Gospel Choir Friday 2 March 2018

Fri 2 Mar 2018, 22:00 - Teatre Monumental, Mataró
Mataró Teatre Monumental Gospelsons & Golden Gospel Choir Divendres, 2 de març de 2018 | 22:00 h
... .laboració del  Golden Gospel Choir , el cor de gòspel de gent gran de l’Escola Municipal de Música de Mataró

Friday 9 March 2018:
Mishima Friday 9 March 2018

Fri 9 Mar 2018, 22:00 - Sala Clap, Mataró
Mataró Sala Clap Mishima Divendres, 9 de març de 2018 | 22:00 h.
presentant "Ara i res"
Del

Thursday 15 March 2018:
Jam Session amb Jordi Nogueras Thursday 15 March 2018

Thu 15 Mar 2018, 21:30 - Sala Clap, Mataró
Mataró Sala Clap Jam Session amb Jordi Nogueras Dijous, 15 de març de 2018 | 21:30 h.
Jazz

Friday 16 March 2018:
The Reverend Shawn Amos Friday 16 March 2018

Fri 16 Mar 2018, 22:00 - Sala Clap, Mataró
Mataró Sala Clap The Reverend Shawn Amos Divendres, 16 de març de 2018 | 22:00 h.
Blues BLACK
... MUSIC FESTIVAL 2018
Reverend Shawn Amos
Nascut a New York, Shawn Amos ha publicat diferents

Friday 23 March 2018:
Curtcircuit: ELS AMICS DE LES ARTS + JU Friday 23 March 2018

Fri 23 Mar 2018, 21:00 - Sala Clap, Mataró
Mataró Sala Clap Curtcircuit: ELS AMICS DE LES ARTS + JU Divendres, 23 de març de 2018 | 21:00 h
... que destaquen els seus arranjaments electrònics. Onze anys de trajectòria musical, quatre àlbums d

Friday 6 April 2018:
Joan Miquel Oliver Friday 6 April 2018

Fri 6 Apr 2018, 22:00 - Sala Clap, Mataró
Mataró Sala Clap Joan Miquel Oliver Divendres, 6 de abril de 2018 | 22:00 h.
Pop presentant
... nou àlbum que, editat i distribuït per Sony Music, i publicat el passat abril de 2017. Just farà un... any a la cita de Joan Miquel Oliver a Mataró. Segona part de la trilogia que uneix al fundador

Saturday 14 April 2018:
CHE SUDAKA + Pachawa Sound Saturday 14 April 2018

Sat 14 Apr 2018, 21:00 - Sala Clap, Mataró
Mataró Sala Clap CHE SUDAKA + Pachawa Sound Dissabte, 14 de abril de 2018 | 21:00 h.

Friday 20 April 2018:
ÒSCAR TORRES + CARLITOS MIÑARRO Friday 20 April 2018

Fri 20 Apr 2018, 21:00 - Sala Clap, Mataró
Mataró Sala Clap ÒSCAR TORRES + CARLITOS MIÑARRO Divendres, 20 de abril de 2018 | 21:00 h.... > Rumba La rumba local i alegre torna a Mataró!
ÒSCAR TORRES & BAND
El cantautor mataroní Òscar



Sorted by: 



  • more »