This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Friday 6 April 2018:
DERIVAS Friday 6 April 2018

Fri 6 Apr 2018, 22:30 - Sala Stroika, Manresa
Manresa Stroika DERIVAS Divendres, 6 de abril de 2018 | 22:30 h.
Legacy Night
DERIVAS... per la fidelitat que guarden musical i vocalment amb ells. 
Al gener 2008 es crea Derives a

Saturday 7 April 2018:
JOAN MIQUEL OLIVER Saturday 7 April 2018

Sat 7 Apr 2018, 22:00 - Sala Stroika, Manresa
Manresa Stroika JOAN MIQUEL OLIVER Dissabte, 7 de abril de 2018 | 22:00 h.
JOAN MIQUEL OLIVER

Friday 13 April 2018:
CHE SUDAKA + PACHAWA SOUND + DJ GAMBEAT Friday 13 April 2018

Fri 13 Apr 2018, 21:00 - Sala Stroika, Manresa
Manresa Stroika CHE SUDAKA + PACHAWA SOUND + DJ GAMBEAT Divendres, 13 de abril de 2018 | 21:00 h

Saturday 14 April 2018:
ASIAN DUB FOUNDATION SOUND SYSTEM Saturday 14 April 2018

Sat 14 Apr 2018, 23:00 - Sala Stroika, Manresa
Manresa Stroika ASIAN DUB FOUNDATION SOUND SYSTEM Dissabte, 14 de abril de 2018 | 23:00 h.... juntament amb nous convidats, en una línia flexible plena de dj, mc´s, cantants i músics del camp ADF.  musicals, ja vist a la pista de ball de tot el món, barrejat amb un estil... rellevants de la bass music i la cultura alternativa dels últims 20 anys al Regne Unit.
AKTAV8OR (Mc i

Sunday 15 April 2018:
XICS'N'ROLL descobreix a Queen amb Momo Sunday 15 April 2018

Sun 15 Apr 2018, 12:30 - Sala Stroika, Manresa
XICS'N'ROLL descobreix a Queen amb Momo 15 abr 2018 | 12:30 h
en SALA STROIKA MANRESA ... > desde 8,00 E Comprar XICS'N'ROLL descobreix a Queen amb Momo
15 abr 2018 | 12:30 h
en SALA... STROIKA ( MANRESA )
desde 8,00 E Comprar

Friday 20 April 2018:
ELS AMICS DE LES ARTS + INTANA Friday 20 April 2018

Fri 20 Apr 2018, 22:00 - Sala Stroika, Manresa
Manresa Stroika ELS AMICS DE LES ARTS + INTANA Divendres, 20 de abril de 2018 | 22:00 h.
ELS
... arranjaments electrònics. Onze anys de trajectòria musical, quatre àlbums d’estudi i tres Discos d’Or els

Saturday 21 April 2018:
FESTIVAL DE FOLK 2018 Homenatge als 50 anys del Grup de Folk Saturday 21 April 2018

Sat 21 Apr 2018, 21:00 - Teatre Kursaal, Manresa
Barcelona davant de mes de 9.000 assistents.
D’aquell conglomerat de músics del Grup de Folk en sorgí

Friday 27 April 2018:
Obeses Friday 27 April 2018

Fri 27 Apr 2018, 21:00 - Teatre Kursaal, Manresa
Obeses
'Tornen els herois'
Després d'un any i mig en el que han estat immersos en l'òpera rock 'Verdaguer, ombres i maduixes', Obeses tornen als escenaris presentant el seu cinquè disc d'estudi. Herois és com es denominen els seguidors del grup i així ha volgut Obeses que es digui aquesta gira: "Tornen els herois". Noves cançons, noves sensacions. Si s'estima la música, s'estima Obeses.



Sorted by: 


Related searches to Live music in Manresa, april 2018:  

live music punk manresa

  

live music folk manresa

  

live music

  

live music pop manresa

  

concert venues manresa

  

  • more »