This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Thursday 1 March 2018:
JAM DANIEL´S BLUES con MIKE SHANNON BAND Thursday 1 March 2018

Thu 1 Mar 2018, 20:30 - Oncle Jack, Hospitalet de Llobregat
Todos los primeros jueves de mes arrancamos con mucho Blues y a lo grande con la banda dirigida por MIKE SHANNON & JACK´S SONS, un lujo donde podrás disfrutar de grande temas del blues y donde podrás tocar acompañado de grandes músicos en una noche muy blusera, no te pierdas estas reuniones clandestinas.... todos los primeros jueves de mes a las 20.30h


Friday 2 March 2018:
SIDONIE + THE CRAB APPLES Friday 2 March 2018

Fri 2 Mar 2018, 20:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra SIDONIE + THE CRAB APPLES LET´S FESTIVAL 2018
Divendres, 2 de març
... de 2018 | 20:30 h.
LET´S FESTIVAL
Informació adicional: +INFO
Tornar

Saturday 3 March 2018:
Xiula Saturday 3 March 2018

Sat 3 Mar 2018, 18:00 - Auditori Barradas, Hospitalet de Llobregat

Sunday 4 March 2018:
Ruper Ordorika Sunday 4 March 2018

Sun 4 Mar 2018, 19:00 - Auditori Barradas, Hospitalet de Llobregat
ROSA ZARAGOZA Sunday 4 March 2018

Sun 4 Mar 2018, 19:00 - Auditori Barradas, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Auditori Barradas ROSA ZARAGOZA Diumenge, 4 de març de 2018 | 19:00 h.
BARNASANTS
... 2018
Cançons de dones
"Al llarg dels trenta anys que porto cantant, he tingut predilecció pel... naturalesa salvatge."
Barnasants 2018
Informació adicional: + INFO
Tornar

Thursday 8 March 2018:
GBH + MALOS TRAGOS Thursday 8 March 2018

Thu 8 Mar 2018, 20:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra GBH + MALOS TRAGOS Dijous, 8 de març de 2018 | 20:00 h.
Informació

Friday 9 March 2018:
Rosa Zaragoza Friday 9 March 2018

Fri 9 Mar 2018, 20:30 - Auditori Barradas, Hospitalet de Llobregat
IAMX Friday 9 March 2018

Fri 9 Mar 2018, 20:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra IAMX LET´S FESTIVAL 2018
Divendres, 9 de març de 2018 | 20:30 h
CHAQUETEROS vs ZZ TOP Friday 9 March 2018

Fri 9 Mar 2018, 21:00 - Centre Cultural Collblanc, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Centre Cultural Collblanc - La Torrassa CHAQUETEROS vs ZZ TOP Divendres, 9 de març de
... 2018 | 21:00 h.
POCKET CONCERT
Us esperem al Centre Cultural Collblanc - la Torrassa a on

Saturday 10 March 2018:
LA BIEN QUERIDA + JOAN MIQUEL OLIVER Saturday 10 March 2018

Sat 10 Mar 2018, 20:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra LA BIEN QUERIDA + JOAN MIQUEL OLIVER LET´S FESTIVAL 2018
Dissabte
... , 10 de març de 2018 | 20:30 h.
Informació adicional: + INFO
Tornar



Sorted by: 



  • more »