This web uses cookies, if you continue navigating here this implies that you agree with our cookies policy.

Friday 6 April 2018:
RUFUS T. FIREFLY + NUNATAK Friday 6 April 2018

Fri 6 Apr 2018, 20:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra RUFUS T. FIREFLY + NUNATAK LET´S FESTIVAL 2018
Divendres, 6 de
... abril de 2018 | 20:30 h.
LET´S FESTIVAL
Informació adicional: + INFO
Tornar

Saturday 7 April 2018:
EL COLUMPIO ASESINO + RURAL ZOMBIES Saturday 7 April 2018

Sat 7 Apr 2018, 20:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra EL COLUMPIO ASESINO + RURAL ZOMBIES LET´S FESTIVAL 2018
Dissabte
... , 7 de abril de 2018 | 20:30 h.
LET´S FESTIVAL - JACK DANIEL´S CLOSING
Informació adicional

From Friday 2 March to Saturday 7 April 2018:
Let´s Festival 2018 From Friday 2 March to Saturday 7 April 2018

Salamandra, Hospitalet de Llobregat
SIDONIE, EL COLUMPIO ASESINO, RAYDEN, LA BIEN QUERIDA, IAMX, CORIZONAS, ANGEL STANICH, JOAN MIQUEL OLIVER, RUFUS T. FIREFLY, JULIAN MAESO, NUNATAK, RURAL ZOMBIES, XARIM ARESTÉ, JACOBO SERRA, THE CRAB APPLES, XICS'N'ROLL: MOMO ?
Sidonie inaugura la tretzena edició del LET´S FESTIVAL amb un concert molt especial dedicat als seus 20 anys de carrera, que serà el tret de sortida dels actes de cele

Sunday 8 April 2018:
Maria Arnal i Marcel Bagés Sunday 8 April 2018

Sun 8 Apr 2018, 19:00 - Auditori Barradas, Hospitalet de Llobregat

Friday 13 April 2018:
EL CANIJO DE JEREZ Friday 13 April 2018

Fri 13 Apr 2018, 20:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra EL CANIJO DE JEREZ Divendres, 13 de abril de 2018 | 20:30 h.
El
... Canijo de Jerez torna en 2018 amb un treball fet als carrers de l'Índia.
En 2017 em vaig  anar  de

Saturday 14 April 2018:
Orquesta de Cambra d'Acordions de Barcelona Saturday 14 April 2018

Sat 14 Apr 2018, 19:00 - Auditori Barradas, Hospitalet de Llobregat
ASTOLA Y RATÓN + NARANJO Saturday 14 April 2018

Sat 14 Apr 2018, 20:30 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra ASTOLA Y RATÓN + NARANJO Dissabte, 14 de abril de 2018 | 20:30 h.

Thursday 19 April 2018:
ROBA ESTESA + BEMBA SAOCO Thursday 19 April 2018

Thu 19 Apr 2018, 21:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra ROBA ESTESA + BEMBA SAOCO Dijous, 19 de abril de 2018 | 21:00 h.

Saturday 21 April 2018:
ENSIFERUM + EX DEO Saturday 21 April 2018

Sat 21 Apr 2018, 19:00 - Salamandra, Hospitalet de Llobregat
L'Hospitalet Sala Salamandra ENSIFERUM + EX DEO Dissabte, 21 de abril de 2018 | 19:00 h.



Sorted by: 



  • more »